Brandon Showalter a podcast sorozatának új évadában szeretné leleplezni a gender ideológia "alvilágát" és "hazugságait."
Brandon Showalter, a The Christian Post újságírója, aki nemrég adta ki a "Generation Indoctrination" című műsorának harmadik évadát, úgy véli, hogy Amerika potenciális fordulópontot él át a transzneműekről szóló vitákkal kapcsolatban.
"Amikor azt látjuk, hogy gyerekeket bántanak, az igazán felkelti az emberek figyelmét"
- mondta Showalter.
"És olyan korban élünk, amikor az orvosok holnap munkába állnak, és 13 éves kislányok mellét vágják le; ezt nem én találtam ki. Végignézzük, ahogy a gyerekeket sterilizálják".
Showalter elmondta, hogy a nemek közötti egyenlőség frontján zajló ellenállás már nem korlátozódik csupán a keresztény körökre, mivel az aggodalom már a nem hívő emberek között is terjedni látszik.
"Még azok is, akik nagyon szekulárisak - nem vallásos emberek -, érzik, hogy ez valami mélyen emberi dolgot érint"
- mondta.
"És amikor az emberek felismerik, hogy mi forog kockán - hogy a gyerekeknek ilyen módon ártanak, és hogy a lehetőségeiket ... kizárják egy olyan kísérleti, orvosi kezelési protokoll miatt, amelynek nincs tudományos alapja, és nincsenek hosszú távú tanulmányok, amelyek megerősítenék, hogy a gyermekek nemi zavarát blokkolókkal, hormonokkal kellene kezelni."
"még a nem hívő emberek sem akarják, hogy ez megtörténjen.".
Showalter elmondta, hogy dokumentumfilm stílusú podcastja többek között ezekre a kérdésekre is fényt derít. A "Generation Indoctrination" interjúkat tartalmaz az áttérőkkel, olyan szülőkkel, akiknek gyermekei a "gender rémálom" csapdájába estek, és a törvényhozási harc frontvonalának kulcsfiguráival.
"Vannak családok, gyerekek és fiatalok, akiknek az életét teljesen tönkretette ez az egész"
- mondta a műsorvezető, valamint kiemelte, hogy
"Ezek orvosi atrocitások."
Showalter reméli, hogy a műsor segít leleplezni a történéseket, és visszavezetni az embereket az igazsághoz.
"Az egyetlen reményem ... Jézus Krisztusban, az Úrban van, ez az ami nekem számít"
- mondta.